Sposoby płatności

Informacje o sposobach płatności akceptowane w sklepie.

 

 1. Sprzedawca umożliwia następujące metody płatności:
  a) za pośrednictwem płatności online,
  b) za pośrednictwem płatności elektronicznych (payu),
  c) przelew tradycyjny na rachunek bankowy Sprzedawcy prowadzony przez Joannę Bobryk-Piwko na numer konta: 75 1050 1894 1000 0092 2132 8140
  d) za pobraniem,
  e) płatność gotówką przy odbiorze Towaru w siedzibie Sprzedającego.
 2. Podmiotem świadczącym obsługę płatności online drogą elektroniczną, o którym mowa w pkt 1 lit. a, jest Blue Media S.A.
 3. Klient zobowiązany jest do dokonania zapłaty w terminie 7 dni kalendarzowych od dnia otrzymania wiadomości potwierdzającej przyjęcie zamówienia przez Sprzedającego, określającej całkowity koszt zamówienia wraz z dostawą (zawarcie umowy). W przypadku braku płatności w określonym terminie umowa sprzedaży ulega rozwiązaniu.
 4. W przypadku wyboru płatności, o których mowa w pkt 1 lit. a, b i c zamówienie zostaje zrealizowane po zaksięgowaniu płatności na koncie Sprzedającego. Sprzedawca realizuje zamówienie niezwłocznie po wyborze przez Klienta formy płatność, o której mowa w pkt 1 lit. d i e.
 5. Sprzedawca dokumentuje sprzedaż Towaru paragonem, a na życzenie Klienta wystawia fakturę VAT. Dowód zakupu jest dostarczany Klientowi wraz z Towarem.