POTRZEBUJESZ POMOCY?

692 102 122

sklep@gozoo.pl

PON-PT: 10.00-18.00
Moje konto
Zarejestruj się
Twój Koszyk
do kasy suma:
0,00 zł
Aktualności

Spacer z psem? Nie zapomnij o smyczy!


Listopadowa zmiana przepisów kodeksu wykroczeń przyniosła nam wzrost kar za wyprowadzenie psów bez smyczy i - w przypadku ras uważanych za groźne - bez kagańców. Konsekwencje czekają również na właścicieli, którzy pozwalają swoim pupilom na samotne wędrówki poza posesją.  


CZYTAJ DALEJ

Psie stresy


Nadmierny stres może być dla psów - jak również kotów - bardzo niebezpieczny. Wywołuje on bowiem liczne dolegliwości w obszarze układu pokarmowego i moczowego, mięśnia sercowego czy odporności. W dzisiejszym artykule opowiemy o rozpoznaniu zwierzęcego napięcia oraz podpowiemy jak sobie z nim skutecznie radzić.


CZYTAJ DALEJ

Pies w bloku. Czym kierować się przy wyborze?


Czy pies w bloku może być szczęśliwy? Oczywiście! Sprawdź jak właściwie wybrać czworonoga do swojego mieszkania. Zachęcamy do zapoznania się z Naszym artykułem, co w wielu przypadkach pozwoli uniknąć poważnych błędów. 


CZYTAJ DALEJ

Zwierzęta w Halloween


Zwierzęta zajmują jedne z najważniejszych miejsc wśród halloweenowych symboli. Czym zasłużyły sobie na taki zaszczyt? Czy mogą one również uczestniczyć w obchodach 31 października? Poza tym, w artykule napisaliśmy kilka słów na temat teorii o niezwykłych (ponadzmysłowych) cechach psów. Zapraszamy do lektury.


CZYTAJ DALEJ

Gdy wybierasz karmę - czytaj etykiety!


Niełatwo jest wybrać odpowiednią karmę dla naszego pupila, gdy z każdej strony uderza nas ogrom reklam i ofert różnorodnych produktów. Sprawę w dużym stopniu ułatwia - pomijana przez wielu kupujących - etykieta. Dzięki niej zapoznamy się bowiem bliżej ze składem produktu. Zdobyta w ten sposób wiedza pozwoli zakupić najlepszą karmę dla rozwoju i zdrowia każdego zwierzęcia.


CZYTAJ DALEJ

Gry logiczne dla Twego psiaka


Opiekując się naszym psem często zapominamy o stworzeniu mu warunków do jego rozwoju umysłowym. Jest to jednak ogromny błąd! Warto więc zainteresować się linią gier logicznych przygotowanych przez specjalistów z firmy Outward Hound. Przekonaj się jak uczynić świat Twojego pupila lepszym, jednocześnie samemu doskonale się bawiąc.  


CZYTAJ DALEJ

Zwalcz obojętność - pomóż zimą potrzebującym zwierzętom


Zima zaatakowała intensywnymi opadami śniegu, silnym wiatrem i dotkliwym mrozem. Nie zapominajmy w tych ciężkich warunkach pogodowych o potrzebujących naszej pomocy zwierzętach. Ich tragiczny los można zmienić - wystarczy zwalczyć panującą wśród ludzkich serc obojętność. Artykuł ten dostarczy kilku prostych porad jak to osiągnąć. 


CZYTAJ DALEJ

Zwierzęta a nowy rok. Sztuczne ognie, wystrzały


Zbliża się Nowy rok – jest oczywiście czas zabaw i świętowania. Zachęcamy aby w tym czasie pomyśleć szczególnie o zwierzętach, dla których sylwestrowe fajerwerki to ogromny stres. Zwierzęta wpadają w panikę, przez co mogą zachowywać się nieprzewidywalnie.


CZYTAJ DALEJ

Zadbaj o psie łapy w czasie zimy


Zima jest porą roku szczególnie niebezpieczną dla naszych czworonożnych przyjaciół. Spójrzmy jak poradzić sobie z jednym ich największych, w tym okresie, problemów - urazom i uszkodzeniom łapek.  


CZYTAJ DALEJ

Nadchodzi wiosna - uważaj na kleszcze!


Nadchodząca wielkimi krokami wiosna to wzmożony czas aktywności niezwykle niebezpiecznych pasożytów - jakimi są kleszcze. Przenoszą one bowiem bardzo poważne choroby (np. boreliozę, babeszjozę), które mogą doprowadzić do śmierci naszych pupili. Nie ryzykujmy więc, a postawmy na profilaktykę i szybką reakcję w obliczu zagrożenia. W artykule wiele przydatnych wskazówek, które pomogą skutecznie stawić czoła kleszczą. 


CZYTAJ DALEJ

Karma dla psa


Jednakże jest wiele miejsc w sieci, w których można poznać opinie innych posiadaczy zwierząt. 


CZYTAJ DALEJ
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl